Posamično-pospešeno-člansko-DP-2019
Ekipno-pospešeno-člansko-DP-2019
Posamično-hitropotezno-člansko-DP-2019
Ekipno-hitropotezno-člansko-DP-2019
V petek, 15. februarja 2019, bo ob 18.00 redni letni občni zbor novomeških šahistov. Vljudno prosim, da pred njim plačate letno članarino ŠD KRKA NM v višini 40 evrov (za tekmovalce nad 14 let) oziroma 20 evrov (za mlajše, za rekreativce in igralce drugih klubov)!       Tekmovanje: Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 2/2019 Termin: 15. februar 2019
Koledar dogodkov Šahovskega društva Krka Novo mesto lahko povežete s svojim Google koledarjem. V polje “Dodaj koledar” (glej spodnjo sliko) vnesite nasledji naslov: sdkrkanm@gmail.com Na meniju “Šahovski svet” pa se lahko naročite na prejemanje aktualnih novic. Če preko obrazca vpišete svoj e-mail naslov, boste ob vsaki novi objavi v svoj poštni nabiralnik prejeli novico.