V prilogi je koledar spletnih turnirjev ŠD KRKA Novo mesto za maj in junij 2020, ki bo potekal na spletni platformi https://www.chess.com/. Več kot 100 šahistov in šahistk je že včlanjenih v naš spletni klub, preostalim ponovno pošiljamo navodila za registracijo in včlanitev. V tej seriji turnirjev bomo med vsemi udeleženci na koncu izžrebali 3 poletne praktične nagrade!

Ob sproščanju epidemioloških ukrepov računamo, da bodo na svoj račun prišli tudi tisti, ki komaj čakate na »pravi« šah. Predvidevamo, da bodo v juniju razmere že urejene in bomo 5., 12. ter 19. junija v naših društvenih prostorih ob 18.30 izvedli tri hitropotezne turnirje!

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Prenesi

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Prenesi