Včeraj smo v Kulturnem centru Janeza Trdine izvedli zadnji društveni turnir leta in s tem zaključili cikel za Pokal Novega mesta 2021.

Kljub zahtevnim epidemiološkim razmeram, ki so nas pestile večji del letošnjega leta in onemogočale normalno izvedbo šahovskih tekmovanj, smo uspeli organizirati 10 društvenih hitropoteznih turnirjev. Jeseni so bila tekmovanja organizirana v društvenih prostorih na stadionu, v zadnjih dveh mesecih pa so šahisti gostovali v prostorih Kulturnega centra Janeza Trdine.

Skupni zmagovalec šahovskega Pokala Novega mesta za leto 2021 je s šestimi posamičnimi zmagami postal Robert Rudman. Najboljši med seniorji, dekleti in mladinci pa so postali Ivan Lubej, Tjaša Pajek ter Pavel Radež.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Prenesi

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Prenesi