Zaradi trenutnih razmer smo primorani do preklica odpovedati vse šahovske treninge.

Prav tako so odpovedani naslednji turnirji:
♟Občni zbor in društveni hitropotezni turnir (20. 3. 2020)
♟Delavske športne igre (24. 3. 2020)
♟3. turnir Dolenjske kadetske lige (27. 3. 2020)
♟Društveni pospešeni turnir (3. 4. 2020)
♟Novomeški FIDE turnir za mlade (4.-5. 4. 2020)

O morebitnih novih odpovedih vas bomo obvestili. Pazite na svoje zdravje, do naslednjih srečanj pa raje šahirajte doma na spletu in uživajte ob ogledu enega izmed redkih športnih dogodkov, ki te dni poteka – prav danes se je namreč v Yekaterinburgu v Rusiji začel kandidatski turnir z najboljšimi šahisti sveta, katerega zmagovalec si bo pridobil pravico, da bo konec leta 2020 v dvoboju za svetovnega prvaka izzval trenutnega svetovnega prvaka Magunsa Carlsena. Na turnirju nastopajo Američan Fabiano Caruana, Kitajca Ding Liren in Wang Hao, Rusi Alexander Grischuk, Ian Nepomniachtchi in Kirill Alekseenko, Francoz Maxime Vachier-Lagrave in Nizizemec Anish Giri.
Turnir lahko spremljate na naslednji povezavi: https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/fide-candidates-2020/1/1/1