Šahovsko društvo KRKA Novo mesto pripravlja prvi novomeški spletni šahovski turnir. Potekal bo v soboto, 18. aprila, ob 20.00 na spletnem portalu Chess.com, igralo pa se bo 9 kol z igralnim časom 5 minut (prijave se odprejo eno uro pred turnirjem).

Ker morda nekateri še nimate uporabniškega imena na tem portalu, so v prilogi navodila za prijavo na portal https://www.chess.com/ in navodila za prijavo na sam turnir. Prosim, da v petek in soboto dopoldne pravočasno uredite svojo prijavo, ker vas mora administrator kluba (Jernej Zupančič, jernej.turtle@gmail.com) še potrditi.

Seveda lahko tudi na tem portalu poleg našega turnirja vsakodnevno igrate proste partije z nasprotniki iz vsega sveta, trenirate šahovske kombinacije, gledate šahovske lekcije najboljših velemojstrov, …

Vabljeni!

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Prenesi