Minuli vikend je na Otočcu potekalo še zadnje letošnje tekmovanje Terme Krka Open, na katerem je nastopilo rekordnih 73 igralcev. Dobili smo še petega različnega zmagovalca, saj je turnir prvič s točko prednosti pred ostalimi prepričljivo osvojil Jan Marn. Drugo mesto je osvojil naš Marjan Kastelic, tretji pa je bil David Brinovec.

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo, nastopajočim pa se še enkrat zahvaljujemo za udeležbo in upamo, da se ponovno vidimo naslednje leto!

Spletni album forografij: https://photos.app.goo.gl/agRBW6Xsk2xG9QWT6

S tem smo uspešno sklenili šahovsko leto 2019, v katerem smo se udeležili številnih tekmovanj na državni in mednarodni ravni ter ob tem osvojili 6 zlatih, 7 srebrnih in 7 bronastih medalj. V prihajajočem letu 2020 vam želimo obilo sreče, uspeha in dobrih potez tako v življenju kot tudi na šahovnici!